close
تبلیغات در اینترنت
کاربرد تصفیه آب صنعتی

naslebartar

[Profile_About]

>منتشر شده در تاریخ <-PostDate->

کاربرد تصفیه آب صنعتی

کاربرد تصفیه آب صنعتی

کاربرد تصفیه آب صنعتی  :: گسترش صنایع و نیاز روز افزون صنایع به منابع آبی از یک سو و کاهش منابع آب با کیفیت از سوی دیگر موجب گردیده است تا استفاده از سیستم های صفیه آب صنعتی  به یکی از مهم ترین و بنیادی ترین بخش های انواع صنایع تبدیل شود.

به طور کلی می توان گفت که در تمامی صنایع برای تولید محصول و یا نگهداری دستگاه ها (سیستم های سیرکولاسیون و خنک کاری) از آب استفاده می شود و به دلیل پایین بودن کیفیت آب در اکثر مناطق کشور ، حتما باید آب ابتدا توسط دستگاه تصفیه آب صنعتی به طور کامل تصفیهه  شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

در برخی صنایع مانند صنایع غذایی ، دارویی ، الکترونیک و ... نیاز به آب با خلوص بسیار بالا می باشد ، از این رو استفاده از سیستم تصفیه آب صنعتی در این صنایع از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار می باشد.

منظور از سیستم تصفیه آب صنعتی ذکر شده در این مقاله ، سیستم تصفیه ای می باشد که در آن از تکنولوژی اسمز معکوس استفاده شده باشد.

در زیر به برخی از کاربردهای سیستم آب شیرین کن صنعتی اشاره می کنیم :

نمک زدایی از آب های لب شور و آب دریاها برای تصفیه و شیرین ساختن این آب ها

تولید آب فوق خالص (آب مقطر) برای مصارف حساس مانند آزمایشگاه ها ، صنایع دارویی و الکترونیک

تغلیظ آمینو اسیدها و سایر مواد دارویی در مصارف پزشکی و دارویی

تغلیظ فاضلاب خمیر کاغذ در کارخانه های کاغذ سازی

تغلیظ آب میوه ، شیر یا محلول های قندی در کارخانه های تولید صنایع غذایی

تغلیظ قهوه ، چای و سایر نوشیدنی ها

شرکت پاسارگاد صیام طراح و سازنده سیستم های آب شیرین کن صنعتی با توجه به انواع کیفیت آب ورودی (لب شور و دریایی) و همچنین از ظرفیت 3000 لیتر در روز تا چند صد هزار لیتر در شبانه روز می باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی RO |تصفیه آب صنعتی RO |قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی|دستگاه تصفیه آب خانگی |دستگاه تصفیه آب |تصفیه آب خانگی |تصفیه آب صنعتی |قیمت تصفیه آب خانگی