close
تبلیغات در اینترنت
چارتر استانبول

naslebartar

[Profile_About]

>منتشر شده در تاریخ <-PostDate->

چارتر استانبول

چارتر استانبول

چارتر استانبول :::یکی از کلماتی است که مسافران در حال پیگیری برای سفر های خود به ترکیه جهت تجربه یک سفر ایمن دارند. کلمه چارتر در دو مورد زیر مورد استفاده قرار می گیرد که معانی و استفاده آن ها با یکدیگر متفاوت است.

  1. پرواز چارتر
  2. هواپیما های چارتر

هواپیما های چارتر با هواپیما های دیگر متفاوت هستند. این نوع هواپیما ها قابلیت جابجایی تعداد محدودی از مسافران را در خود دارند که تقریبا حدود 10 مسافر می باشد.

پرواز چارتر استانبول به پرواز هایی گفته می شود که در آن چارتر دهنده یعنی یک شرکت هواپیمایی خاص تعدادی از صندلی ها یا یک هواپیما را بطور کامل برای سفر به استانبول به شخص یا اشخاصی اجاره می دهد.

انواع چاتر

دو نوع چارتر استانبول وجود دارد.

  1. Istanbul Full charter: در این مورد چارتر دهنده، هواپیما را بطور کامل در اختیار مسافر تور استانبولدر طی دوره ای از سفر قرار می دهد.
  2. Istanbul Seat charter: چارتر دهنده تعدادی از صندلی های هواپیمای مورد نظر مشتری یا مسافر را در طول دوره ای از سفر به استانبول در اختیارشان قرار می دهد.

پرواز چارتر استانبولاز هر نظر از جمله خدمات پرواز، نوع هواپیما و دیگر موارد مشابه دیگر پرواز هاست و تفاوت آن تنها در نوع بلیط است که با بقیه بلیط ها متفاوت است. همچنین خرید بلیط چارتر استانبول نیز دارای شرایط خاصی است.

توجه داشته باشید بلیط های چارتری استانبول مانند دیگر بلیط ها امکان کنسلی نداشته و در صورت بروز مشکل برای مسافر، هزینه آن برگشت داده نخواهد شد. همچنین تغییر تاریخ پرواز نیز امکان پذیر نمی باشد.

اکثر افراد به دنبال ارزانترین نرخ پرواز استانبول هستند.  قیمت بلیط چارتر استانبول در فصل ها و شرایط مختلف متفاوت است اما شرایط خرید و خدمات آن یکسان است.

چارتر کننده شخصی است که درخواست بلیط چارتر استانبول را به چارتر دهنده می دهد. امکان خرید بلیط الکترونیکی در چارتر نیز وجود دارد.